Aktualności

Zagrody zapraszają na ,,Lato z radiem 2013”

W okresie wakacyjnym oferta gospodarstw będących członkami Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych prezentowana będzie podczas imprez plenerowych ,,Lato z radiem 2013” w różnych regionach Polski. W promocję zagród zaangażowane są Ośrodki Doradztwa Rolniczego we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Poniżej przedstawiam terminy i miejsca najbliższych wydarzeń:

Wakacyjny konkurs na najciekawszą relację z wizyty w Zagrodzie Edukacyjnej

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie rekomenduje, aby w ramach organizowanych kolonii, półkolonii i innych form wypoczynku letniego uwzględnić wyjazdy do gospodarstw edukacyjnych, będących członkami Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych.

 

Zagrody edukacyjne zaprezentowały się na Pikniku PDŻ w Warszawie

W słoneczną sobotę 15 czerwca 2013 roku w ogrodach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbył się X Jubileuszowy Piknik „Poznaj Dobrą Żywność”. 
Ponad 100 wystawców przygotowało prezentacje i degustacje polskich produktów wyróżnionych znakiem PDŻ i oznaczeniami geograficznymi UE oraz wyrobów tradycyjnych i produktów ekologicznych. W roku jubileuszowym zwrócono uwagę na powiązanie walorów naszej regionalnej żywności z ofertą turystyki wiejskiej, a do grona wystawców organizatorzy zaprosili Ogólnopolską Sieć Zagród Edukacyjnych oddając do naszej dyspozycji aż 72 m2 powierzchni ekspozycji.

Zagrody Edukacyjne zapraszają na Piknik Poznaj Dobrą Żywność

Ogólnopolska Sieć Zagród Edukacyjnych zaprasza na stoisko promocyjne podczas Pikniku Poznaj Dobrą Żywność, który odbędzie się w Warszawie na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniu 15 czerwca br. w godz. 11.00 - 18.00.


Oferta Zagród Edukacyjnych prezentowana będzie na stoisku w sektorze S-6.

Województwo opolskie z wizytą w śląskich i małopolskich zagrodach edukacyjnych

W dniach 24-26 kwietnia 2013 roku Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie we współpracy z Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie realizował szkolenie „Szlakiem gospodarstw edukacyjnych”. Szkolenie było adresowane do doradców ODDR i mieszkańców wsi opolskiej zainteresowanych wzbogaceniem swojej działalności rolniczej i agroturystycznej o programy edukacyjne.

BAZA GOSPODARSTW EDUKACYJNYCH

Szukaj

 


WSTĄP DO SIECI
Sondy
Jestem