Aktualności

Wakacyjny konkurs na najciekawszą relację z wizyty w Zagrodzie Edukacyjnej

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Krakowie rekomenduje, aby w ramach organizowanych kolonii, półkolonii i innych form wypoczynku letniego uwzględnić wyjazdy do gospodarstw edukacyjnych, będących członkami Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych.

 

Zagrody edukacyjne zaprezentowały się na Pikniku PDŻ w Warszawie

W słoneczną sobotę 15 czerwca 2013 roku w ogrodach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbył się X Jubileuszowy Piknik „Poznaj Dobrą Żywność”. 
Ponad 100 wystawców przygotowało prezentacje i degustacje polskich produktów wyróżnionych znakiem PDŻ i oznaczeniami geograficznymi UE oraz wyrobów tradycyjnych i produktów ekologicznych. W roku jubileuszowym zwrócono uwagę na powiązanie walorów naszej regionalnej żywności z ofertą turystyki wiejskiej, a do grona wystawców organizatorzy zaprosili Ogólnopolską Sieć Zagród Edukacyjnych oddając do naszej dyspozycji aż 72 m2 powierzchni ekspozycji.

Zagrody Edukacyjne zapraszają na Piknik Poznaj Dobrą Żywność

Ogólnopolska Sieć Zagród Edukacyjnych zaprasza na stoisko promocyjne podczas Pikniku Poznaj Dobrą Żywność, który odbędzie się w Warszawie na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Wydarzenie będzie miało miejsce w dniu 15 czerwca br. w godz. 11.00 - 18.00.


Oferta Zagród Edukacyjnych prezentowana będzie na stoisku w sektorze S-6.

Województwo opolskie z wizytą w śląskich i małopolskich zagrodach edukacyjnych

W dniach 24-26 kwietnia 2013 roku Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie we współpracy z Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie realizował szkolenie „Szlakiem gospodarstw edukacyjnych”. Szkolenie było adresowane do doradców ODDR i mieszkańców wsi opolskiej zainteresowanych wzbogaceniem swojej działalności rolniczej i agroturystycznej o programy edukacyjne.

Promocja Zagród Edukacyjnych na targach w Warszawie

Od 19 do 21 kwietnia 2013  na gości odwiedzających Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska w Warszawie przy ul. Marsa 56c czekały liczne atrakcje. Na połączonych targach LATO 2013 i Agroturystyka ofertę turystyczną prezentowało ponad 200 wystawców z kraju i zagranicy. Targom turystycznym towarzyszyły  Targi Produktów Regionalnych „Regionalia”, gdzie można było posmakować i zakupić oryginalne tradycyjne produkty kulinarne z całego kraju. Łącznie swoją ofertę zaprezentowało niemal 500 wystawców.

BAZA ZAGRÓD EDUKACYJNYCH

Szukaj

 


WSTĄP DO SIECI
Sondy
Jestem