kwi
21
2016

Weekendowe spotkania z zagrodami w Warszawie i Krakowie

W najbliższy weekend zapraszamy na prezentację oferty Ogólnopolskiej Sieci Zagród Edukacyjnych oraz ciekawe zajęcia edukacyjne na stoiskach promocyjnych:

w dniach 22-24 kwietnia 2016 r. na Targach Turystyki i Wypoczynku LATO 2016 w Warszawie oraz w dniach 23-24 kwietnia 2016 r. na XIX Małopolskiej Giełdzie Agroturystycznej w Krakowie...

 

 

W dniach 22-24 kwietnia 2016 r. na Targach Turystyki i Wypoczynku LATO 2016 w Warszawie w Centrum Targowo-Kongresowym MT POLSKA ul. Marsa 56c  - HALA B stanowisko 55.

 

Ogólnopolską ekspozycję promocyjną utworzą wspólnie Zagrody Edukacyjne:

z woj. dolnośląskiego „Kozia Łąka” i „Galeria pod Aniołem”,  z woj. śląskiego „Winnica Mnich”,  z  woj. pomorskiego „Agroturystyka u Garncarza Szyszka”, z woj.  łódzkiego „Zagroda Bednarza”,  z woj. opolskiego „Stadnina Koni WILD-WEST” i „Stajnia za tamą”,  z woj. podkarpackiego „Bazyl”, z woj. wielkopolskiego „Hyzop”,  z woj. lubelskiego „Agroturystyka  Polana”,  z woj. mazowieckiego: „ Mitowska Zagroda” i  „Latosowo”,

oraz w imieniu OSZE Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie.

 

Zapraszamy na pokazy i warsztaty garncarstwa, bibułkarstwa, bednarstwa, ceramiczne, rozpoznawania ziół oraz po tradycyjne kozie sery i wina z własnej winnicy.

 

Więcej o targach LATO …. http://www.targilato.pl/

 

W dniach 23-24 kwietnia 2016 r. na XIX Małopolskiej Giełdzie Agroturystycznej w Krakowie na terenie Kampusu Uniwersytetu Rolniczego przy  Al. 29 Listopada 46-54, gdzie Ogólnopolską Sieć Zagród Edukacyjnych reprezentować będą Zagrody Edukacyjne z Małopolski: „Pszczółki”, „Ranczo Artemidy”,  „U Dajany”,  "Zagroda Edukacyjna Grzegorz Trójniak" oraz Centrum Doradztwa Rolniczego Oddział w Krakowie.

 

Odbędą się warsztaty pszczelarskie, pisania gęsim piórem, malowania zalipiańskich wzorów, prania na tarze, robienia masła w maselnicy oraz wypieku  tradycyjnych podpłomyków i rogalików domowych.

 

Zapraszamy!