Szczegółowy widok

Farma Albert Korzenie

Właściciel: Natalia Minkowicz-Albert
Województwo: podkarpackie
Powiat: jarosławski
Gmina: Pruchnik
Miejscowość: Pruchnik
Ulica: Korzenie 27
Poczta: 37-560 Pruchnik
Telefon: 16 6212457
Fax: -
Poczta elektroniczna: nataliaalbert@poczta.onet.pl
Strona internetowa: www.facebook.com/albertkorzenie
Szerokość geograficzna: 49.531269
Długość geograficzna: 22.31491

Opis:

Na Farmie Albert Korzenie w Pruchniku można odpocząć od zgiełku miasta na świeżym powietrzu lub aktywnie spędzić czas jeżdżąc konno lub na kucykach, oraz korzystać z wielu innych atrakcji, które są dostępne na Farmie i w jej okolicach.
Nasza Farma znajduje się na szczycie góry Iwa, na wysokości 406 metrów nad poziomem morza. Ze szczytu rozlega się przepiękny widok na Pruchnik oraz okoliczne miejscowości. Pruchnik jest malowniczym, spokojnym i zabytkowym miasteczkiem, słynie z drewnianej zabudowy rynku i z domów z podcieniami.
W okolicy Farmy znajduje się wiele atrakcji dla turystów - między innymi oznakowana ścieżka edukacyjna, szlaki rowerowe, wieża widokowa, altana z miejscem do grillowania i zabytkowy słup tatarski.
Oferujemy jajka od kur z wolnego wybiegu, wiejskie masełko, krowie i kozie mleko oraz wyrabiane własnoręcznie wędliny i wędzone kozie sery oraz domowe wypieki (z mąki mielonej w miejscowym młynie) – stawiamy na jakość produktów i wspieramy miejscowych, ekologicznych wytwórców.
A wszystko to na świeżym powietrzu, w otoczeniu natury i w miłej atmosferze.
Oferujemy 3-4 godzinny program dla szkół i przedszkoli (obejrzenie zwierząt gospodarczych, przejażdżka na kucykach, trampolina, gry sprawnościowe, przekąska na świeżym powietrzu – domowy chleb, kozi ser, świeżutkie rogaliki).
Ponadto w ofercie hipoterapia, szkolenia serowarskie, piwowarskie i piekarnicze, a także językowe programy edukacyjne (język rosyjski, ukraiński, angielski i niemiecki).
Zapraszamy na stronę: www.facebook.com/albertkorzenie


Więcej informacji:

Gospodarstwo posiada trzy pokoje do wynajęcia, każdy z nich ma wydzieloną część kuchenną i łazienkę z toaletą, po 4 miejsca noclegowe w każdym z nich. Dostęp do sieci wifi, altany, miejsca na ognisko, opcjonalnie sauna. W ofercie jazda konna i na kucykach, zajęcia z hipoterapii, a także edukacyjny program językowy (język angielski, niemiecki, rosyjski i ukraiński). Możliwość przyjmowania gości posługujących się wymienionymi językami, a także językiem czeskim i słowackim, oraz polskim językiem migowym. W pobliżu gospodarstwa znajduje się ścieżka edukacyjna i wieża widokowa.Programy edukacyjne realizowane w gospodarstwie:

1. Kozi serek - własnymi rękami

2. Koza i przyjaciele


Powrót
nie
szkolenia serowarskie, piwowarskie i piekarnicze, jazda konna, hipoterapia
nie
członkowie gospodarstwa (osoby z wykształceniem pedagogicznym)